![](/sites/default/files/styles/anasayfa_thumb_image/public/2022-04/mersin-1May-bildiri.png?itok=EOirFKE0)
Toplumcu Kurtuluş Partisi Mersin İl Örgütü üyeleri Tarsus'ta 1 Mayıs'a çağıran bildiriler dağıttı.
Kahrolsun emperyalizm, yaşasın işçilerin ve ezilen halkların uluslararası dayanışması demek için; Hayat pahalılığına karşıyız demek için; Zenginlere servet vergisi konması için; Toplumcu ekonomi için; İşçilerin, kadınların, emeklilerin, gençlerin örgütlenme hakkı için haydi alanlara çağrısı sesli olarak dillendirildi.
"Yoksulluğa, işsizliğe ve hayat pahalılığına karşı haydi 1 Mayıs'a, Haydi alanlara" başlıklı bildiri halktan büyük ilgi gördü.
![Mersin 1 Mayıs bildiri dağıtımı](/sites/default/files/styles/galeri/public/2022-04/mersin-1mayis-bildiri-dagitimi.png?itok=tCesOZV_)
![Mersin 1 Mayıs bildiri dağıtımı](/sites/default/files/styles/galerithumb/public/2022-04/mersin-1mayis-bildiri-dagitimi.png?itok=E6Enh_Gy)
![Mersin 1 Mayıs bildiri dağıtımı](/sites/default/files/styles/galerithumb/public/2022-04/Mersin_1Mayis-bildiri_0.png?itok=fNe1GC89)