Vatan Cumhuriyet Emek için Başkanlığa Hayır

Haberler
13 Nisan 2017

Toplumcu Kurtuluş Partisi üyeleri referandum çalışmalarına devam ediyor, halkı hep birlikte başkanlığa hayır demeye çağırıyor. Birçok ilçede açılan stantlarla, bildiri dağıtımı ve sticker çalışmalarıyla kadın erkek, genç yaşlı, her görüşten, her inançtan, her kökenten bütün vatandaşlar 16 Nisan’da sandığa gidip başkanlığa Hayır demeye davet ediliyor.

Adalet, Huzur, Ağız Tadı için Hayır!
9 Nisan Pazar günü Kartal'da açılan stantta, Toplumcu Kurtuluş Partisi üyeleri bir kişinin keyfi için Cumhuriyetten ve demokrasiden vazgeçemeyiz diyerek Kartal halkına başkanlığı anlattı, halkı hayır demeye çağırdı. Bildiri dağıtımı sırasında vatandaşlarla sık sık sohbetle süren çalışma oldukça ilgi gördü.

“Aklımız var, fikrimiz var. Milletin ortak aklı meclisten, meclisin ortak aklı hükümetten, bakanlar kurulunun ortak aklı tek kişinin aklından üstündür. Millete hesap veren Meclis, Meclise hesap veren cumhurbaşkanı ve hükümet isteriz. Bakanlar kurulunun ve başbakanın ortadan kaldırılmasını kabul etmeyiz. Cumhurbaşkanının tek başına bütün hükümetin yerine geçmesine razı olmayız” diyenler BAŞKALIĞA HAYIR diyecek ve ülkenin kaderi vatandaşların iradesiyle 16 Nisan'da sandıkta kazanacak.